• CmdrPetya
    #30
    Hát nem azért de úgyan már T-ONLINE meg UPC erről csak annyit hogy UPC előfizető voltam 5 évig és most hogy a helyzetem miatt ki kellet költöznöm a városból csak ennyit mondtak amikor megkérdeztem hogy lehet e itt UPC-t kötni válasz: sajnáljuk nem és nem is tervezük.
    Következő (ideg)SOKK akkor ért amikor T-onlinhoz telefonálva 6személyen átt kapcsoltak mire megmondták hogy az itteni telefonhálózat mert telefon az van és már jóideje van nagymamáméknak hogy sajnáljuk ide nem lehetséges kiépíteni na PUFF belváros 5km-re optikai hálózat itt futt debrecenbe meg onnan be ide ala SULINET egyebek és nem lehet akkor mennyíre törödik is valaki azzal hogy új üzletterületeket teremtsen vagy nem szóval...
    Maradt alternatív megoldás RÁDIÓS net ami bár jó de nagyon-nagyon ingadozó sajnos nem annyíra lefedet és kihasznált technológia de itt csak ez elérhető.Pedig ez a net szolgáltató egy kis KFT nem egy T-online v UPC érdek megyezés és nem kötnek használjón mindenki rádióst itt mert megegyeztek hogy nem építenek cserébe az ő hálózatukat/optikait használank.Felháborító teljesen:S
    De ez Magyarország nincs versenyhelyzet mert a kétt multicég már rég megálapodás kötött ki mit és mikor merre ergo ne várjunk semmi jót:S