• Derapo
    #37
    Neked a dohányzás már lefárasztotta az agyad.Bizony én az utcán ott használok fingsprét ahol akarok.Akkor is azt mondanád ott füstölsz ahol akarsz ha minden alkalommal ha utcán álldogálsz rágyújtasz( persze bunkón senkit megsem kérdezve,nem félre állva mert neked lehet. Ugye majd félre áll egy egész buszmegálló)valaki rögtön egy fing sprét az orrod alá tolna tetszene-e? És tudod mit? No? Szarok arra,hogy te dohányos vagy,hogy cigizgetsz magadnak.Nem érdekel ha ezt M A G A D N A K teszed.És persze mindig van a buszmegben elég hely,hogy arrébb csoszogjunk ha valakik odaröffentenek.Például...a hajléktalanok szerencsétlenek büdösek.Sajnos, de ez nem az ő hibájuk.Mégis kerüljük őket.Ha egy bagós odafüstöl akkor arréb mászok hidd el, ha van hely.Ha nincsen akkor esetleg megszólítom,hogy nem kapok levegőt.Nos én ugyanúgy kerülöm a dohányosokat is mint a büdös embereket.Mivel nekem a dohány sokak számára illatnak nevezett szaga büdös.És látod erről beszéltem semmi tolerancia a dohányosokban. Ha akarod folytathatod a felesleges flémet a büdös szokásod propagálása értelmében.Aki akarja az szívja de csak magának. Na pá-pá