• Tom aHawk
    #55
    Hali

    „Orban lepippantana az ordogot is,ha ezzel hatalomra jutna..nem tudom te milyen nyiltakozatokat neztel,de nekem erosen kivilaglik belole.....”

    Nem egy szóval sem mondtam, hogy Orbán egy szent és nem is mondtam, hogy ő lenne a megváltó az ország számára. Hanem arra akartam következtetni, hogy a megoldás és a probléma gyökerének megtalálása helyett inkább ráfogjuk másra mert az könnyebb és így azt hisszük, hogy ha ő nem lesz akkor tök frankó lesz minden.

    „sok birkanak olyan kormany kellene amelyik egyet csettint es a fizetesek 3x akkorak lesznek,az arak meg csokkennek es mindez lehetoleg azonnal,hatalomra kerules utan...Ez persze lehetetlen,igy aztan minden kormany "szar" es elobb-utobb bukik....”

    Bár nem tudom,most a birkát kire érted, mert ha azokra érted akik még most is azt remélik, hogy egyik napról a másikra nyugati szintű bérek lesznek akkor igazad van. De ha te azokra gondolsz akik egy tisztességes kormány létrejöttét akarják aki nem adja el az ország javait, állami tulajdonait, nem várja tárt karral a multi cégeket akiknek óriási kedvezményeket adnak, és egyéni vállalkozókat csődbe viszik (akik igazából építik a gazdaságot) és nem teszik tönkre a gazdaságot hogy majd külföldi gyenge minőségű export termékek garmadájával lepje el az országot, hogy még véletlenül se tudjunk saját lábunkra állva megerősödni akkor nem értek veled egyet.