• Sanyix
    #32
    Hát itt írtál pár playlist formátumot, ami ugye nem zene, mpeg-eket 4 szer írtad le, midi-t is 2 szer, és jópár a felsoroltak közűl video formátum :\, és pár teljesen ismeretlen formátum. Így az ismétlődéseket kivéve, meg a nem odaillő dolgokat, már nem is tud sok formátumot. Érdekes amit leírtál, mert 1 éve még a ogg-hoz plugin kellett a winamphoz, ami bugos is volt.

    Ha nem látod a gyakorlati hasznát a több playlistnek, az a te bajod. Én nem szeretem mindíg loadolgatni, és savelni a playlisteket, hanem inkább rákattintok egy másik fülre, és annyi. Egyszerűbb, átláthatóbb.

    "16,24,32bit/ winamp is mint minden alap player" hát nagyon sok alap playernél nincs ilyen...

    "azért még 1 dolog nyilvánvaló, hogy több szoftware is támogassa alapból mint a foobar2000-@. (a popularitása miatt is)" hát nemtudom mit kell támogatni a winampban más szoftvernek, de a foobar önállóan is elvan :D

    "..dehát tudja, és ugyanúgy ha megnyitod a "fát" akkor darabokba is pakkolhatod a számokat."
    Nem, az más dolog.

    Szóval nálam a foobar a nyerő, sztem mindenben veri a több lejátszót, a winampot főleg(mert annál nem csak a foobar jobb, hanem jópár másik is).