• alien47
    #40
    Miert duhit? Nem a te gyerekedet viszi be. Es kesz nincs mirol targyalni. Akkor duhitsen a sok afgan meg sorolhatnam aki AK47 ad a gyereke kezebe es az amcsi katonak meg agyonlovik mint terroristat.

    1. Nem lenyegtelen
    2. Lattam es ajanlanam hogy nezd meg rendesen a fotot akkor nem irogatnal ekkora hulyeseget
    3.Nem ertetted amit irtam. Azt akartam kifejezni hogy rajta kivul van meg nagyon sok hulyeseget elkoveto szulo. Ez a vilag rendje. Nem kell haborogni addig amig nem a te csaladodat basztatjak. MINDENKI TORODJON A SAJAT DOLGAVAL. Vagy ugy gondolod nincs eleg bajod es meg van energiad masok dolgaival is foglalkozni?

    Mert akkor menj es dolgozz kozmunkanskent es segitsd a hajlektalanokat meg mindenki mast. Mas esetben meg ne itelj el embereket tetteikert.
    Nagyon sok mas peldat lehetne hozni mas vilagokbol mas kulturakbol amit az europaiak elitelnek.
    Pl teged meg elitelnenek az amcsik ha bevinned egy egyszeru baromfiudvarra a gyerekedet mert mondvan veszelyezteted a gy. a madarinfluenza miatt..... stb.

    Igaz ez krokodil de nem ertheted egy olyan embert aki ezek kozt not fel.