Black Mesa: Source
-
KaOz #784 Hát srácok, olvasgatom a hozzászólásokat és bizony el-el mosolyodok rajtuk.
Mennyit tudtok szövegelni egymással.
Számomra az általatok említett játékok mindegyike felejthetetlen élmény volt.
Sohasem felejtem el azt, amikor még csak újságokból olvasgattam a half life-ról de mivel még akkoriban csíra volt a gépem, nem indult el nálam.
Bő fél évet kellett rá várnom mire meglett a gépem amin elindult.
Engem azonnal beszippantott az atmoszféra és a hangulat, mert bár sok hasonló játékkal játszottam, ilyen akkoriban nem volt.Tudósos, földalattis, komplexumos??? Legjobb. Egymás után többször végigtoltam, csak mert tetszett. Nem számolgattam fps számokat mint a többi homokos, csak játszottam, mert a játék arra van.
Majd kijött a Far Cry és bár személy szerint a half life jobban tetszett, ez a játék is beszippantott. Nem nagyon sikerült mellőle felállni. Megint pár év és kijött a Crysis. Nekem az is bejött, azt is többször végigtoltam, mert új volt, mert egyedi.Sőt a második részét is. ))) Oké, hogy mind a három fps de mégsem lehet összehasonlítani őket. Más idők, más grafika. 4-5 év különbségekről beszéltek.
Nem lehet összehasonlítani őket, inkább játszatok...