• psishock
    #3
    Az intel fejlesztései igen érdekesen hangzanak, de biztos vagyok benne, hogy a konkurencia is elő fog rukkolni a DDR3-al és a PCI Express 2.0-val. A 2007 harmadik negyedéve pont jól is jönne ki, mostanába csak egy dx10-es karit gondoltam fejleszteni és még tökéletesen megvagyok az egymagos 3500+ procimmal és 4*512DDR400 (ha minden jól megy, sikeresen és fájdalommentesen ugrottam át a fránya ddr2-őt :). Akkorra meg gondolom már sokkal jobban fognak optimizálni több magra mivel már széleskörben elterjedt lesz a nép között. SLI as eddig se érdekelt és valószínûleg ezután se fog. 1 überkártya mindíg is vitte még a leg követelődzőbb játékokat is, még kemény rezolúciókon is. Szóval tényleg értelmetlen. Azért a PCI Express 2.0 egy kicsit gyorsan be szeretnék hozni. Szerintem még csak most kezdenék igazán kihozni az 1.0 ból amire igazán tervezték, de hát a marketingeseg biztosan jobban értik a dolgukat... a helyzetemben végsősoron mind1 mivel mindenképpen cserélnék alaplapot is már csak a DDR3-as ért, és a többmagos prociért is.