• Babidi
    #12
    Csatlakozom az előttem felszólalokhoz, és gyarapitom azok számát, kik azt nyílatkozták, h. a régi Supermanak - a Christopher Reeve által megformáltak - jobban tetszettek. Ha bár az én részemről azért, mert az akkori efektek és kellékek valóságosak voltak, és nem számítógéppel lettek oda varázsolva, mint a mai legtöbb filmben.
    Az akkori színészi teljesitmény is számomra jobb volt, mint a maiaké. Brandon Routh a hős szerepét jól formálta meg, ám Clark személyiségét nem tudta annyira vissza adni mint C. R. annak idején.
    Ami viszont fura azért számomra, h. nem tudnak újat felmutatni.
    Az első Superman - The movieban Luthor földhöz akar jutni, atombomba segítségével, míg a Superman visszatérben a kristályok segítségével. A következő részben meg már Zod tábornok tér vissza. Vmi újat nem tudnának kitalálni?
    Jó az újdonság volt ebben az új részben, h. Supermannak van egy fia.
    Ha nem megy máskép meritsenek őtleteket a rajzfilm sorozatból.