Vanished (TV)
  • angelus
    #18
    Hát srácok, még az első rész ugy ahogy tetszett, de ez a második... 5 percig bírtam, de valami szörnyű. Hibák.
    - FBI-os zsaru veszekszik a szenátorral, jön a "lőjjen le, de én kimegyek" mondat...LOL, komolyan, bárkinek megfordult ez az eszében, h fogja és lepuffantja?!
    - Mindegy a zsaru segítséget ad a szenátornak. De színész képtelen eljátszani. Seazt nem játsza h nem fogadta meg, se azt h igen. Egyszerűen nem tudni. Szörnyű.
    - Sara Collins Hotline. LOL. Hány hotline van, vagy nem jut minden eltünt személyre? Ilyen nem létezik.
    - Telefonos csóka persze olyan döntő fontosságú bizonyítékot mint h Sara Collins eredeti neve más volt alacsony prioritásba rak. Végülis az első részbe végig azt pofázták h nem tudják mi a indíték. Persze ez nem fontos, hisz akkor nem tartana egy évadig.
    - Sara Collinsot olyan erőkkel keresik, mintha atombomba lenne a hátán. Már bocsánat, de a komplett FBI-nak nincs más dolga? Mikor előzőleg, még egy kiégett zsarut dobtak oda, h nah majd ő megoldja. Mostmár full erővel, persze.
    - Biztonsági kamerákat 48 órával később ellenőrzik. Ráadásul begyanusítanak egy olyan kocsit, amin semmi nyom. Csak hasára üt a srác és aszondja biztos a csomagtartóban van. Persze, mekkora meglepi lesz a 6ik részbe mikor elkapják, h bakot lőttek.
    - Nem boncolják a hullát az előző részből, mert még fagyott. 24 óra alatt egy fagyasztott emberi hulla nem olvad ki? Ugyanmár. Hullaházba is direkt meleg van, h rögtön lehessen boncolni.

    Ennyi volt az első 5 percében a 2.ik részben.

    + Idegesítő dolgok:
    - Nulla karakterek.
    --Kiégett Zsaru, sötét múlttal. (tényleg mekkora LOL volt az első részbe mikor mutatták a srác régi akcióját. iloccsantják a terrorista agyát. Nem baj, eldől, már fekszik, de tegyük fel van egy idegrángása és megnyomja a gombot. Szuperzsarunk aki eddig poénkodott, már a fejlövésnél kapcsol h hopp felrobbantják a kölköt valamit kéne csinálni. Reakció: Egyszerűbb leszerelni a tizedmásodperc tört része alatt a kissrácról a bombát, és gondolom elhajíntani, mint a már gyakorlatilag halott terrorista kezéből kirúgni a távvezérlőt. Milyen kiképzése lehetett... Persze túl éli szuperzsarukánk 2 méterről akkora robbanást ami a gyereket cafatokra szedi és a fél erdőt kikéne h pusztítsa. Nesze meg van a sötét múlt... hát télleg sötét)
    --Amerikai Szenátor. Szeretem a feleségem, gyerekem, nem tudom miért történik mindez, én vagyok az áldozat. Őszintén 2 millió dollárt ajánl a nyomravezetőnek? Lazán kerik tőle ha akarják a 10szeresét. Az meg hagyján h olyan érzelmi skálát mutat mint más kettőt. Ugye van a "lőjjen le ha akar, de én kimegyek" (a kamerák elé) mondat, tökös csávó fíling meg van. De mire kiér, (két lépés) addigra megtört ember lesz, aki csak visszaakarja kapni a feleségét, és bármennyit fizet jóformán.
    A többi meg még szóra sem érdemes.

    Ráadásul olcsón hatásvadász effektekkel van telerakva, h legyen 42 perc a rész.

    Most komolyan. Ez hogy él meg majd 3-4 évadot? Vagy akár 1-et is? Vagy 5 részt? Egyszerűen nincs a történetbe annyi potenciál. Részemről cancel... Jah, és nem írom ki h Spoiler mert hátha elrettentek pár embert még...