• Petys
    #122
    Huhhh bazz de sok kommentre kell válaszolnom... :D
    Először is én nem vitát akartam indítani, csak a véleményem fejtettem ki, ami sztem szabad, szólásszabadság van...
    Másodszor, igen én másra is használom a gépet például tanulásra
    Harmadszor eddig én annyit tudtam a konzolokról, amennyit leírtam. De mostmár kezdem megismerni őket, azért is van ez a topik számomra...
    Negedszer százszor annyi játék van PC-re mint konzolra, és nem mindig a legújabb a legjobb, pl.: én a régi DOOM-okat is imádom, a San Andreas-t is eddig 4x játszottam ki, sztem pl. a GTA egy tipikus PC-s játék nemtudom elképzelni konzolon (tudom, van konzolos változata )
    Ötödször mivel elég későn jutok/tottam hozzá a géphez és mivel nemvok egy gyorsíró, ezért előfordulhatnak helyesírási hibák a kommentjeimben, jó hogyha figyelmeztetsz, de ettől még nem kell helyesírási tanfolyamra küldeni
    Üzenem azoknak akik szinte lediszleksziásoztak, hogy inkább tanuljanak meg olvasni és tanulják meg ízlésesen közölni mások hibáit...
    Annak van igazán igaza aki szerint ez a téma már tényleg elkanyarodott a cikktől.
    Nem is akarom fecsérelni a Biteket, az én véleményem szerint a PC jobb mert univerzálisabb de ez az én magánvéleményem, nem fikázom már a konzolokkat, akit/kiket megbántottam vagy félreértettem attól most kérek bocsánatot, hisz emberek vunk, tévedünk...
    Mindenki játsszon azzal amivel tud és a pénztárcája engedi, ha nincs más akkor a pöcsével a porban
    HAVE FUN!!!