• sgbo
    #42
    A sony-t már minőségi TV-nek tartod??? mert azzal sincs semmi kockásodás meg ilyesmi.(amúgy SCART-on)

    (olyan HD-s cuccról mondtam amit direkt azért mutattakhogy HD milyen szép...)

    Összességében :
    a, a normális DVD képminőségével nincs semmi gond
    b, ennél persze kicsivel szebb a HD (de vannak vájtfülüek, úgyhogy biztos vannak vájtszeműek is)
    c,HD/BR nem oly előrelépés mint anno a VHS (mivel csak minőségben ad némi plusszt) - ezért nem éri meg lecserélni a DVD lemezeidet (szintén szvsz)
    d,viszont a nagy Hype lényeg a DVD piac telítódőtt (régi filmeket már nagyrészt beszerezték az emberek) nincs benn növekedési kapacitás, ezért kihoznak új formátumot hogy vedd meg megint az egészet...
    e, fil élvezeti értékét nem növeli a minőség ilyen mértékű emelkedése (kivétel a gyagyi akcófilmekét ahol csak a szép robbanásokon van a lényeg). szerintem.
    f,én a magam véleményét mondtam csak. (mint ahogy te is csak a sajátodat)

    OK, jöjjön ki de mennyi gebasz van ezért a kis minőségjavulásért : kell egy HDTV (nekünk mázlink hogy van, de ez ritka), kell új lejátszó (ráadásul két formátum van), beszerezheted megint amit már megvettél DVD-n, meg az a szarakodás a HDCP körül...