Miből lehet manapság megélni?
  • istvan3
    #201
    Ebből nemnagyon lehet megélni, de jó zsebpénz pl hobbira:
    Hello, szeretnék veletek ismertetni pár PTC(Paid to Click) oldalt. ezek biztosan fizetnék és elég jól is.
    1. Bux.to
    A kattintásét 1-1 centet kapsz.
    Rengeted hirdetés van. Minimum kifizetés PalPay-el 10$.Az általad ajánlottaktól 100%-ot kapsz. 30mp-es számláló. Szerintem érdemes naponta többször megnézni, mert folyton raknak fel rá friss hirdetéseket.
    BuxTo Regisztráció
    2. AdBux
    Tuti fizet. 1-1 centet kapsz hirdetésenként, amiből mellesleg sok van. Min kifizetés 10$ Palpayra. 15mp-es számláló. Ajánlottadtól 100%-ot kapsz.Szerintem érdemes naponta többször megnézni, mert folyton raknak fel rá friss hirdetéseket
    AdBux Regisztráció
    3.buxGALORE
    Új király oldal 2 centes klikkekkel. Van benne elég ajánlat. Az ajánlottak után elég keveset kapsz 0.15 centet. A klikkelnni valót a Surf Ads menüben találod. Szerintem érdemes naponta többször megnézni, mert folyton raknak fel rá friss hirdetéseket.
    buxGALORE Regisztráció
    4.TitanClicks
    Jól és gyorsan fizet. A hirdetésekért 1-1 centet ad.De vannak kis „lila” hirdetések melyek 10mp-esek és 0.5 centet érnek. Min kifizetés 10$ Palpayjal. Az ajánlottaid után 100%-ot kapsz. 10 és 30 mp-s számlálók.
    A klikkelnivalót a Surf Ads menüben találod. Érdemes sok embert gyűjteni
    TitanClicks Regisztráció
    5.Pay-to-Click
    Hirdetésenként 0.5-1.25 centig ad. Min kifizetés:10$ Palpayjal. Az ajánlottak után 100%-ot ad. A klikkelnivalót a View Ads menüben leled.
    Pay-to-Click Regisztráció

    Szükség lesz egy PayPal számlára amire kerül a pénz, és ajánljátok tovább hogy többet kapjatok. (Az ajánlottak neve REEF) Az oldalakon általában meg lehet találni a személyes menünél h mit kell átadni regisztrációs linknek másnak, hogy te légy az ajánló.