Miből lehet manapság megélni?
  • Csori
    #113
    Ebben van igazság, CSAK az utolsó mondat nagyon sánta, és 1általán nem igaz. Saját cégbe csak akkor érdemeses belevágni, ha piszkosul értessz a tevékenységi körhöz, más esetben nagyon gyorsan tömkre megy a dolog.
    Én 13 évig dolgoztam alkalmazottként, és a főnököm szakértelme nem kevés kívánnivalót hagyott maga mögött. Aztán gyakorlatilag ott baxxtam át ahol akartam, mivel nem tudott érdemben ellenőrizni. Őt igazán ez nem érdekelte, mert nem volt érdeke a cég működése ... állami cég. De nézzük csak mi a helyzet 1 magán cégnél ! Ha nem értessz hozzá kellőképp akkor a dolog végét csődnek hívják. Pl nem tudsz 1 ügyféllel leülni tárgyalni, mert nem tudsz tanácsot adni, rosszabb esetben nem tudod miről beszél. Az ügyfél nem biztos, h szakkifejezéseket fog használni (de lehet megpróbálja, csak rosszat használ), tárgyaláskor pedig félszavakból is vágni kell, h mit szeretne a megrendelő, külömben kibújik a szög a zsákból, h nem értessz hozzá, és másik céget keres. Ha 5 ügyfél már a tárgyaláson otthagy hozzánemértés miatt, azok továbbadják, v csak szimplán nem ajánlanak. Innen már kiszámolható a súlyos vég.