• Déta
    #30
    Kedves Linux-osok, tudom, hogy aki a Windows-ot védi, jó ember nem lehet, de ezt most egy pillanatra félre teszem és megpróbálok előítéletek nélküli, objektív hozzászólást alkotni:
    A programok 90%-át Win-re írják, úgy hogy a fa**om fog ba**akodni a **aros unix-otokkal meg a millió tonna emuláló kütyükkel, a vége úgyis az, h csak felhúzom magam mert ugye minek adjunk olyan egyszerű nevet, mint "Új hardver vagy ""CD-író" program, lóf*szt! Legyen Yast! meg KBE3 meg tudja a halál milyen ökörségek. Hova vagytok úgy el? Olcsó proginak, híg a kódja. Ja és arról még nem is szóltam, h legalább 10000 féle variáns van: Uhu, Fedora, Eke-Beke, Fity-firitty. Amelyik OS-t két lökött diák ír unalmukban azt Én fel nem rakom a gépre az tuti, mert ki tudja mi minden van a forrás kódban...
    Azonkívül több órát vacakolni, mert nem ismer fel valami Hardware-t, kész labirintus amíg eljutok sima alkalmazásokig...
    Mindenki Dos-on tanult meg CPU-t kezelni, és szerintem ez a "JújDeJóALinuxMindjártBepisilek" dolog, már elég uncsi.
    És ha már itt tartunk ezt az egész Win-Linux hülyeséget igenis a Linux-osok kezdték el, mert ugye volt néhány csávó, akinek fúrta a fogát, hogy a M$ meggazdagodott és akkor már keresztbe kell tenni! írjunk gyorsan ingyen OS-t, oszt' sújkoljuk bele néhány fanatikusba, hogy "na látod Józsi, ezt Te csináltad, tehát jobb, mint amit a szakik csinálnak", erre Józsi elkezdi, h "hú srácok ez a tuti OS", arról nem szól a fáma, hogy össze van hajítva és egy nagy érthetetlen baromság az egész...


    U.i:Elnézést, ha kissé nem voltam képes objektív maradni.