Melyik a legjobb?
  • Dj Faustus #46
    "nagyon jó dolog a fórumozás amíg, segítünk a másik gondján, baján, már nem csak ezen a fórumon vettem észre hogy előfordul az hogy vki feltesz egy kérdést, várva az okosabbtól a választ, aki viszont ba*ik visszaírni,"

    A fórumon nem követelőzünk. A fórum léte, fenntartása és a lehetőség, hogy írjunk bele mondjuk úgy hogy egy “szívesség”, amit egyrészt a fórum gazdája tesz azzal hogy üzemelteti, másrészt a fórum közössége tesz azzal, hogy ír bele. Neked, választ. Ezek nem alanyi jogon járnak.
    Ezért ha kérsz vagy kérdezel vmit, légy udvarias és ha kaptál valamit, köszönd meg. Például a választ a kérdésedre.

    Ha beírtunk egy kérdést és arra nem jön rövid időn belül válasz, nem írjuk be hogy a mi kérdésünkre miért nem válaszol senki. A tagok nem vakok, valószínűleg elolvasták amit írtunk, a hallgatásnak több oka is lehet:
    - a kérdés érthetetlen volt és nem lehet rá válaszolni
    - a kérdés túl nehéz volt és senki nem tud rá válaszolni
    - a kérdés már milliószor elhangzott és senki nem akar újra rá válaszolni
    Azt meg ugye nem várjuk el hogy a kérdésünkre ha nincs válasz, majd minden egyes fórumozó beírja: “én nem tudom”.

    Fórum-etikett

    Próbáljátok meg az újratárcsázások közötti várakozási időt kicsire, a tárcsázási kísérletek számát nagyra beállítani (Windows XP esetén Start menü/Vezérlőpult/Hálózati kapcsolatok/Wam miniport PPPOE feliratú ikonra jobb klikk/Tulajdonságok/Beállítások(?) fül).