• Mice
    #74
    neked valami mániád, hogy szerinted ha valaki egy kicsit is (még csak nem is nagyon) akar költeni a gépére akkor az máris pazarol ill. világmegváltóan kimagyarázol mindent, hogy kinek mi miért szar

    baxuskulcs senki nem mondta, hogy mindenhova 150+ fps kell, meg 300. részemről én odáig szoktam lecsontolni minden gémet, hogy mosott legyen a textúra és 90 alá ne zuhanjon az fps.

    "De azt ne magyarázd már el nekem, hogy napi többször, NAPI RENDSZERESSÉGGEL csinálsz ilyen faszságokat."
    hát miért baxa meg, ha van egy gépem és kocka vagyok akkor mi a t@k@mnek ne használnám?

    és igen tömörítgetni meg msnben segíteni is napi soxor szoktam mert van annyi ember a contactlisten, hogy vkinek mindig van vmi nyűgje

    "Na most figyelj"
    Letöltök - mit és hány szálon. ha van legalább 20 letöltendőd és szálanként 3-4 peerrel akkor még vinyóművelet nélkül sem úszod meg, azt meg még a csé is megérzi, mert a hdd művelet egyetlen batár gép se szereti

    "közben iTunes-ról szól a zene" wow vazze, winamp 10-20seces bufferral 10% prociidő egy 600as cerkán...

    "RogerW vagy egy skype"
    egyik igényét se ismerem, de amikor rádköszön egy msn ablak, vagy vmi miatt kiakad az msn a relogin az eszi a procit rendesen

    "és közben CSÉ. Meg sem rezzen a gép. Ehhez nem kell nagy tudomány, meg 16 processzor."
    tényleg nem, de ezt se proci se memintenzív használatnak sem nevezném. a csé egy középkateges atival és egy 2,5 körüli bartonnal lazán elmultitaskol mással.

    ellenben 2-3 böngiablakot foxból v. operából 7-8 tabbal meg autorefreshelős paggel, vinyócacheeléssel megnézném mennyire szeretne a cséd ha még normális letöltögetés is menne

    vazze ha valaki már csak egy kicsit is jobbat venne meg haladna a korral akkor az már rögtön buzimindenbőlalegdrágábbat kategbe tartozik?! k$$$$ inteligens hozzáállás mond6om