• Mice
    #73
    senki nem mondta, hogy 4 kell hozzá, de kényelmesebb lenne

    amúgy meg úgy került ide a magokhoz, hogy letöltögetés. ha elég sok filet és peert engedsz csatlakozni akkor az már tud procit is enni

    az meg, hogy mit torrentezek f.korlátoson...még a szolgáltatónak sincs köze hozzá, hogy miért. az ő dolga az, hogy szolgáltasson és korlátozzon ha átlépem.

    "A torrent nem annyit eszik a savszelbol amennyit beallitottal neki,hanem tobbet:)"

    mi van?:)ha globálisan progival nem tod monitorozni és korlátozni az már nem az én bajom:) nálam igenis be van lőve szépen. már csak amiatt is, mert ha néha még maradna is sávszélem az uploadnál akkor is van, hogy a maxkapcsolatszám miatt nem megy a domainfeloldás a browserben

    xp alatt ez nem szokott gond lenni, mert ott mahinálhatok a tcpip.sys maxkapcsolatszámával, de 98 alatt nem tudom melyik rendszerfile felelős a maxkapcsolatokért (lehet ugyanaz, de arra nincs progim mert az xp-sre is csak patchem van)

    btw a mikrós klienst próbáltam. nagyon nem jött be. a felülete nagyon puritán és semmit nem enged beállítani. nálam egyenlőre az azureus vezet. egyenlőre olyan klienst amiben ennél többet lehet beállítani nem találtam...