Age of Empires: The War Chiefs
  • bepe79
    #100
    Sziasztok ujra! En meg mindig nyomom az Age of Empires III-at (meg szerintem fogom is mindig is), mert szerintem minden idok egyik legeslegjobban sikerult RTS-e. A kor is nagyon jol el van talalva, nincsenek jovobeli baromsagok, mint az Empire Earth III meg az osszes tobbi ma megjeleni RTS-ben, amik tucatszamra jonnek ki, es mindegyik ugyanolyan. Nekem tobbek kozott a CNC3 se jon be annyira. Az AOE3 nagyon jo lett. Ezert eredetiben vettem meg az alap game-et (az olyan 25-30 font korul volt) es a kieget is, a War Chiefs-et (ez pedig olyan 17-20 font korul volt). Tervbe van veve, hogy az Asian Dynasties-t is megveszem majd eredetiben. A War Chiefs-et mar vegignyomtam, es most a War Chief Skirmish kuldijeit (random map-okat) nyomok, es nagyon elvezetes ez is, sot, megkockaztatom, hogy neha jobb, mint a Campaign, mert nagyobb szabadsag van. Barmit megtehetek, azt es akkor fejlesztek, amit akarok, akar felfejlodhetek V vagy VI-os korba is, stb. Egyre inkabb erik, hogy beszerzem az Asian-t is hamarosan.