• Morden23
    #67
    A diplomás sztoriban nincsen igazad. Nekem szinte a teljes baráti köröm diplomásokból áll, és nagyobb százalékban vannak közöttük a "nemdiplomás anyuapus", meg a nem kőgazdag kékvérű famíliák. Arról nem is beszélve, hogy több éven át laktam koleszban, ott sem az általad említett diplomás szülő példáját követő, esetleg nagyon gazdag kölykök voltak többségben. Bár tagadhatatlan, hogy meg lehetne tölteni nem egy stadiont az általad említett komákkal is, de azért ácsi.

    Mellesleg a kérdésedre én pl. már reflektáltam. Nem szeretném magamat idézni, lásd a #48as kommentemet.

    Yurij: Megjegyzem, nem egy néger született már, akinek magasabb az IQ-ja, mint itt bármelyikünknek (no offense). A probléma az, hogy a tévé meg a bulvár nem ezekről cikkez, hanem a prosztó senkiháziról meg a fű- és kokainszívó rapbárókról.
    Pluszban megjegyezném, hogy szerintem nem egy négernek jobb a "hejesírása", mint neked. Megint no offense.

    Szerintem emberek vannak, akik lassan zárkóznak fel "hozzánk". Esetleg kultúrák. Amúgy meg mi ez a hozzánk? Hozzánk, magyarokhoz, hozzánk Európához, vagy hozzánk, mint kaukázusi (azaz fehér) rasszhoz?