• psishock
    #20
    "nállunk helyesen nálunk..." értettem, koszi

    hmmm, megpróbáltam elképzelni magam előt a helyzetet, de a véleményem itt sem változott különösebben. én olyan "mindent megpróbálok megtenni a végsőkik" tipus vagyok. Ha ilyen betegséget is kapna az ember ami hosszú lefojású, ki tudja lehet, hogy még időközben kifejlesztik az ellenszert, de ez az idő alatt is tudja az ember tenni a dolgál, ott lehet egy jó helyen jó időben és segíthet. A halál mindég a könnyebbik megoldás, de az értelmetlenebb is, ugyan hova vezet? Ha meghalsz, akkor már tényleg nincs tovább, amíg élsz addig kell gondolkodnod. A nagy vadászmezőket, a tiszta rétet virágokkal, esetleg a nagy kondért amiben főzik az embert, szerintem ideje már túllépni. Nincs tovább és kész xD. Különben azt hiszem, hogy ebben az esetben nem "halálos betegséggel" állunk szemben (vagyis az emberünk). Az, hogy ki mennyit fájdalmat tûr az életben az saját dolga, mint mondtam én sohasem választanám ezt az utat, ez nem old meg semmit (és útálom az értelmetlen dolgokat). Ha beteg az ember akkor is megoldást kellene próbálnia keresnie, nem megszökni előle.