imerdlogo.gif
  • TOMSILENT
    #54476
    Bocsi hogy megszegem a szabályt, de eddig senki nem tudta hogy ez mi ez a játék, még én sem. Na szóval annyira emlékszem hogy olyan 2006-2007 tájékán láttam a YouTube-on egy gameplayt, ami egy FPS-játékból volt. Helyszín Moszkva, és úgy kezdődött a gameplay hogy páncélosokon(pontosabban BMP-2-esek) haladnak a "ruszkik" (akikkel vagyunk) és a egy kis társalgás után bajtársunk kopogtat a BMP-2 vezetőjének hogy lépjen oda mert akció van, aztán jön az utcai harc ahol Groza-14 típusú karabélyunkkal írtjuk az ellent...a gameplay végén az volt hogy az utcai harcok után kikerültünk a
    "Kreml" mellé és ott volt az igazi nagy harc, MI-24, T-72 stb..szóval egy olyan játék ez amiben az oroszokat szállják meg (gondolom hogy amcsik...vagy mit tudom én...)az a baj hogy nagyon régen láttam, a címére azóta sem emlékszem és nagyon sokat keresetem kutattam de senki nem tudta akik jártasak voltak a dologban...azért írtam ide csak így "ukmukfuk" hogy hátha valaki megtudja mondani nekem hogy melyik játék is volt ez...