Placebo
  • Petyus_
    #27
    Szia, én most értem haza... röviden: nagyon jó volt. =) Meds-ről eljátszották az összes jó nótát Blind kivételével (Infra Red, Meds, Drag, Post Blue, Because I Want You, Space Monkey, Song To Say Goodbye, One of a Kind), Pierrot The Clown meg Follow The Cops Back Home nem volt szerencsére. :D Volt Every You Every Me természetesen, Black Eyed, Bitter End, Special Needs, Special K, Nancy Boy, Running Up That Hill, Twenty Years... talán ennyi. Ha nyomnak még egy ráadást mondjuk Taste in Men, 36 Degrees, English Summer Rain felhozatallal, akkor azt mondom, tökéletes (telhetetlen vagyok). =)

    Sajnos a közönség a színpadhoz közel is tele volt gyógyegerekkel, igazi komoly mozgás (mint pl. Franz Ferdinandon végig) csak a Bitter End alatt volt. :P

    A színpadkép jó volt (röntgenfejek a háttérben =)), jól szóltak, jól is játszottak. Főleg Steff élvezte a bulit szokás szerint :D, a szerencsések meg is érinthették. Steve még a seggére is paskolt. :D Molkonak teljesen rövid haja van, elég érdekesen néz ki. :D

    Asszem ennyi. Két Placi koncert az idén Pesten, soha rosszabbat.