• Morden23
    #46
    Elfogult vagy nem elfogult, tökmindegy. Akkor vegyünk halmazokat. Szerintem az enyém nagyobb:)

    Elhiszem, hogy hatalmas intelligenciát megkövetelő tervezés/taktikai megbeszélés folyik egy ilyen játék mögött, sőt, láttam is. Kollégiumban laktam jóideig, és láttam sok MOHAA-t játszó marhát, akik órákon át beszélgettek arról, hogy hogyan fogják födig alázni a kihívó klánt. Tök izgi, nem?:)

    Azért vagyok rosszul még a gondolatától is ennek az e-sportnak, mert:
    1. Semmi köze a sporthoz. Rossz a szóhasználat. Egyik haverom meg e-pilóta, mert imádja a Flight Simulatort?
    2. Nem tetszik, hogy egy rakat ember, aki játszik egy programmal, abban látja az önnön tök felesleges időtöltésének az önigazolását, hogy nyíltplénumot kap hozzá. Én is szoktam játszani, de azért mindennek van egy ízléses határa.

    Lehet, hogy nagy üzlet lenne, de igazából ki a faszt érdekelne, hogy egy-egy csapat 100 percen keresztül CSÉ-zik? Játszani vele OK, de nézni? Piha...

    Egy szó, mint száz, lobbizzanak egy külön TV-csatornáért. Az első egy évben tuti nem lesz baj a nézettséggel, utána meg lehet fogadásokat kötni:)