Szal...
  • Sephi
    #1
    Kerestem temat de nem talaltam.

    Meg van adva a kovetkezo helyzet ami egy nagyon szamomra draga ismerosommel tortenik meg eppen es ki vagyok akadva hogy nem tudok rajta segiteni es megerteni.

    Neki van egy stabil 4 eves kapcsolata egy nagyon aranyos es okos lannyal. Nagyon szereti es 4 eve alitolag egyszer sem csalta meg. Jovo tavasszal tervezi hogy megkeri a kezet. Majdnem minden nap talakoznak es jol megvannak. Kapcsolatuk talan negativ oldala az hogy a lany totalisan magahoz kotozte ot es nem igazan enged meg neki akarmit es sajnos neki ez neha kellemetlen de egyut tud elni a helyzettel. (jo hat sok kapcsolat ilyen ahol az asszony dirigal de ez pici masmilyen).

    A csavo nagyvarosban el es a baratnoje is viszont a csaladja egy masik kisseb varosbol valo. Oda ahol a szulei laknak visszakoltozott egy egesz csalad akik most 7 eve koltoztek el. Az a csalad apabol , anyabol es 3 gyerektestverbol all akik kozott az egyik egy 23 eves lany.

    Meg gyerek koraban a pasinak ez a lany megteccet es volt valami de miutan elkoltoztek megszakadt a kapcolatuk. Viszont most hogy haza jott a pasasunk elment most par hete a szuleihez es ezzel az alkallomal talalkozott a lanyal. A problema ott volt hogy hirtelen fulig szerelmes lett a lanyba.

    A baj ott van hogy oszinten mindaket lanyt szereti es nem tudgya egyszeruen mit kezdjen magaval. Meselte nekem hogy ami az egyikben nincs meg az ott van a masikba es forditva. Totalis ellentetek megis kiegeszitik egymast. De nem tudgya mit kezdjen magaval.

    Szerintetek :

    1. Hagya el a 4 eves kapcsolatat es kezdjen egyet a jannyal.
    2. Terjen magahoz es felejtse el a lanyt es maradjon a jelenlegivel.
    3. Probalja meg megoldani mindakettovel ugy hogy azok ne tudgyanak egymasrol es majd kiderul milesz.

    A baj az hogy a jelenlegit szereti a masikba meg egyenlore szerelmes ami ugye nagy elteres ilyen szempontbol.

    Egyszeruen nem tudok neki segiteni es nem is szeretnek az o helyzetebe lenni.

    Szerintem egyszeruen borzalmas egy helyzet es szerintem o nem hibas ebben mert ugye a legnehezebb a szivnek diktalni es o hol tehet mar rola hogy szerelmes lett?