Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • makkinz
    #366
    Hello. Új vagyok itt és szinte csak ezért a topicért regiztem :D Nagyon elszomorított h lebontják a játékokat, Főleg a Vadvizit a Loopingot és a hajót.A Família Expresset meg nem xD Mert azon mindíg történ velem valami negatív. Pl. Lerepült rajta a spkám, elhagytam a karkötőmet stb :D A Loopingot az új hír ellenére is sajálom. Minden vágyam az volt hogy egyszer felüljek németország védjegyére a Flying Circusra. :D Ám a Looping helyett legalább egy Wild Mouse-t hozhatnának :S Ha meg a Top Spint lebontották volna :@ Beperelem őket vagy nemtudom :D:D A T-rexről meg annyit - bocsi ha valaki kötődik hozzá - de egy nagy kakiii. Nekem izomlázamlett a kapaszkodástől, a nővéremnek megh véraláfutásos lett a válla. Jaa, és halálfélemünkvolt xDDD Flying Cirus csak jobb lehet nála ;] Amúgy a "Dzsungel Mese Park" a vidámpark egy része, nem tartom jó ötletnek, hogy külön fizessek értük. De azért kíváncsi leszek rájuk ;] Amúgy meg arra én is kíváncsi lennék, hogy vadvizi helyén mi lesz. Azt már láttam, hogy a Titanic helyére padokat meg virágokat raktak. És amúgy a Flying Circusról kérnék szépen egy viszonyítást a T-Rexhez És a Top Spinhez képest. Köszi :D