• dez
    #119
    "De míg 4ghz et a nálam járt d805ök 80%a ment addig 3.2ghz es A64/X2 ből kb 10 van magyarországon amiről tudok"

    Oké, akkor vegyük a 3 GHz-t. Abból jóval többet lehet látni. Az is +15%, a 4 GHz-es P4 +5%-ához képest. :)
    P4 esetén a +15% 4.37 GHz, ebből mennyi van?
    ---
    "és azok se common venicek hanem többnyire külföldről rendelt optreonok."

    Azt gondolnám, az opteron nem lehet annyira húzni, lévé több a L2. De lehet, hogy tévedek. Az ocz.hu-n is inkább A64-eket látok.
    ---
    "Amd se dobott a piacra 3ghz es A64et aztán mégis van 3.4es is."

    De az AMD-nek nem kellett annyira erőlködnie, nem volt hiúsági kérdés a dolog.
    ---
    "Egy 2.2ghzes a64hez is 1900XTXkell mert különben VGA limit. És a következő generációs gamek előfutárai(pl fear, oblivion) se proci hanem vga limitesek."

    Ez azért nagyban függ a felbontástól is. És a többség a mai játékokkal játszik.
    ---
    "Őszintén én nemhinném, hogy az összes nagy HW újságot, tunningert lefizette Intel ez az egy dolog még persze lehetséges nemsokára kiderül.
    Ami viszont biztos, hogy féléven belűl óriási áresés lesz X2 fronton, mert az intel conroe árak hivatalosak és $160tól indulnak."

    Én sem hiszem, és az utolsóban is egyetértünk. Szerintem az utolsót amúgy is csak kevesen vitatják.