• BiroAndras
    #142
    "Nem olyan kicsi az a csoport."

    De kicsi.

    "Hanem?"

    "Ha nem csak a HIV itt a "bűnös", akkor nem csak arra kellene tesztelni..."

    A többi eset előfordulása olyan kicsi, hogy a tesztek pontatlansága miatt értelmetlen lenne az eredmény. Ráadásul, ha jól emlékszem, ezekben az esetekben nem kell test, mert pontosan előre leeht tudni a veszélyeztetettséget (pl. szervátültetésnél mesterségesen gyengítik le az immunrendszert).

    "Persze mostmár benne van az AIDS definíciójában a HIV+, úgyhogy ez van."

    Jó ideig nem volt.

    "Egy gyógyszergyár oldalán nem is fogsz más véleményt olvasni."

    Olyat oldalt még nem is láttam. Nézd már meg azokat a linkeket.

    "Ehhez képest még a HIV vírus valódi felfedezője sem hiszi, csak csak a HIV itt a bűnös..."

    Hanem?

    "Szinte mind egy gyógyszergyártó oldala..."

    Innen vannak a linkek:
    - AEGIS = AIDS Education Global Information System
    - NAM & AIDSMap = http://www.aidsmap.com/en/about/
    - Sience Magazine : Ezt gondolom nem kell magyarázni
    - www.thebody.com : Ez valami cég, amiről semmit se tudtam meg. Gondolom, ha gyógyszergyár lenne, akkor azért lenne róla valami anyag a neten.

    Még több HIV/AIDS link:

    http://www.handsonhealth-sc.org/page.php?id=1131

    Ezeket meg se néztem, thát nem is tudhatom, hogy melyik oldalon állnak.

    "Ha előre válogatott forrásokból veszed az infót, akkor nem kérdéses, hogy ugyanarra a következtetésre jutsz."

    Mint már többször mondtam, nem válogattam. Elolvastam azt az 1-2 oldalt is, ami mást állít, csak éppen nagyon gyengék az érveik, és az állításaik könnyedén cáfolhatók.
    Inkább ahhoz kell nagyon komolyan válogatni, hogy eltérő következtetésre juss.

    "Azért megjegyzem, AIDS-ben én is kevésbé vagyok otthon."

    Én se, de épp erre jó az internet.

    "A www.aliveandwell.org-ra gondoltam."

    Elolvastam, de nem látom sehol leírva, hogy a HIV eredeti felfedezője miként vélekedik a dologról. Csupán a szabadalmi vitáról írnak.