• dez
    #137
    "Nem egy ember, hanem egy kis csoport. De többségüknek nem is ez a szakterülete."

    Nem olyan kicsi az a csoport.

    "Hanem?"

    Ha nem csak a HIV itt a "bűnös", akkor nem csak arra kellene tesztelni... Persze mostmár benne van az AIDS definíciójában a HIV+, úgyhogy ez van.

    "Nem láttam semmilyen utalást rá, hogy vitatkoznának ezen. Sőt, sok helyen azt írták, hogy teljes az egyetértés, és senki se érti, hogy mi a fenét akarnak Duesberg-ék."

    Egy gyógyszergyár oldalán nem is fogsz más véleményt olvasni. Ehhez képest még a HIV vírus valódi felfedezője sem hiszi, csak csak a HIV itt a bűnös...

    "Én nem hiszem, nem is értek hozzá. Csupán az elérhető információk alapján levontam a logikus következtetést.
    De belinkeltem neked egy halom oldalt, csak el kéne olvasnod őket."

    Szinte mind egy gyógyszergyártó oldala... Ha előre válogatott forrásokból veszed az infót, akkor nem kérdéses, hogy ugyanarra a következtetésre jutsz.
    Azért megjegyzem, AIDS-ben én is kevésbé vagyok otthon. (Amellett, hogy nekem is hasonló betegségem volt, "Afrikában" talán annak diagnosztizáltak volna, amit persze a teszt cáfolt volna, ha rendelkezésre állt volna.)

    "Nekem nem müxik ez az oldal."

    A www.aliveandwell.org-ra gondoltam.