• darph
    #29
    Figyu pici édesem.
    1. Vigyorogjal mar egesz nap 100 2 fogu idiota baromra, aki az egeret a falban keresi, F1-re meg az eget kemleli, mer az egy repulo, holott 5 eve szamitogeppel dolgozik.
    2. 8 oran keresztul hagyd, hogy elnyomjanak, hogy ne lehessen velemenyed, mert bar 6x kepzettebb es intelligensebb vagy mint a hulye raktaros megis teged vonnak felelossegre ha nem tud megcsinalni valamit.
    3. A rendszergazdi szolgaltatasa nem az, hogy hirdeti az iget a soteteknek, hanem hogy hiba nelkul uzemelteti a rendszert (ezert nem felhasznalogazda az elnevezese...)
    4. Es igen, te no vagy valoszinuleg es a nok a legrosszabbak, mert nem tudjak kulonvalasztani az erzemeiket a gondolataiktol, mindenben valami mogottes jelentest keresnek ami eppen megfelel a jelenlegi alomvilaguknak es lelkiallapotuknak, raadasul alattomosak, mert felnek szemtol szembe kiallni veled, inkabb hatbaszurnak ahol cask lehet. Szamtalanszor fordult elo velem, hogy egyik nap csinaltam valamit, novel kommunikaltam kozben, vigyorgott vegig mint a vadalma, masnap a fonokom megis azzal kezdte, hogy most telefonalt a picsa, hogy kocsog voltam tegnap.

    De te ne legyel stresszes! Anyuci Apuci eltart. Esetleg a ferjed/baratod. Minek lennel stresszes? Raadasul mitol? Max attol hogy kimarad a győzike hetfo este mer valami unnep van.

    ugyanmar...