Europa Universalis III
  • KON
    #11542
    Sziasztok, az In nomine kiegészítővel játszok, lenne néhány kérdésem :D. Hoi2 (Hearts of Iron II) -ből jövök, és ezért természetesen mániám a világuralom, és a totális háború :D. Erdélyt aránylag gyorsan el tudom takarítani, és a kisebbeket is akiket nem nagyon védenek. De az ottomán birodalommal már tele van... mindenem, idegesítő, hogy egy darab seregét nem látom a közelemben, megtámadom majd 2 percen belül 6 szor erősebb seregekkel jelenik meg majd újabb 2 perc alatt a balkáni szövetségeseivel együtt elfoglalja az országot. Európa felé meg nem nagyon tudok támadni, mert kb mindenki szövetségben van mindenkivel. Kicsit idétlen, hogy egy európa közepén lévő ország fogja magát hadat üzen nekem majd az osztrákokon keresztül megtámad, én osztrák földön verem el, pedig Ausztria nem is szövetséges vele, és hadban sem állunk. A szövetségi rendszer is érdekes, mert amint háborúba keveredek a törökökkel, egyből kihátrál mindenki a szövetségből. Ja amúgy Magyarországgal vagyok. Szóval, első kérdés, hogyan lehet eltüntetni az Ottomán birodalmat a föld színéről, második, hogyan tudom közép európát úgy elfoglalni, hogy ne akarjon a fél világ meglincselni. 3. 1480 környékén a franciák mi a jó búbánatot kerestek az országban???