10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • Kotomicuki
    #22514
    Üdv!

    Rakodás közben előkerült és felraktam a játékot: hátha újra átélhetem az első rész nyújtotta élményeket...

    Hát nem!
    Az első 3 területen szinte mindegy milyen kocsival megyek: nyerek. A 4. területen szinte mindegy milyen (max 2. tier, ugye) kocsival megyek: nem nyerhetek - "kicsit" feljavulnak ua-k az kocsik (végsebesség közelében ránitrózok, miközben a jócskán lemaradt kísérőm, a térkép és a tükör szerint az én sebességem + min. 200 mph sebességgel, 2 másodperc alatt leküzdve a köztünk lévő, több száz métert, utolér -> egy rakéta nem gyorsulhatna így...; az ellenfeleket meg még így sem tudom utolérni ), amik a másik térképeken a 3. kanyarban eltűnnek a tükörből...

    Mazda 3, 70-80 mph: belép a blur effekt, érzetre nagyon gyorsan "megy" az autó...
    Tier 3-s, (kimaxolt) speciál-gép 170-180 mph: csak ekkor kezd megjelenni a blur effekt , érzetre olyan "gyors", mint a Mazda 3-s... (a tier 1-s gépekre alig tudok 10 sec időt ráverni vele, körönként )

    Gondoltam, hogy arcade, de hogy ennyire gagyin, azt nem! Hogy ezért, valaha több, mint 10k, jó, magyar forintot elkértek...