• hiba
    #115
    En ugyan paranoias vagyok az adataimat tekintve :) amiota netet hasznalok (1997) en soha nem adtam meg magamrol valos adatot :)
    semmilyen regisztracional stb, direkt van vagy 10 olyan mailcimem amik csak alternativak igazabol nem hasznalom semmi fontosra, amolyan spamfogonak vannak. aztan persze van valos adat is pl ceges, de isten ments hogy azt vagy az elofizetesest barhol hasznaljam, megha mobilt veszek vagy barmit en mindenhol letiltom az adatok tovabbadasanak jogat, igy nem is kaptam meg soha otthon telefon hogy ezt azt vegyek, es a nevemre se jott semmi faxsag - persze spamban mailban jot tucat de arrol en tehetek - mert olyan infora volt szuksegem amihez csak igy jutottam hozza.
    Ezert nem is leszek benne az iwivben (vagyis mar benne vagyok csak nem en vittem fel...mondjuk ez erdekes de mind1...).
    Emailen barmifele szemelyes fontos beszeklgetest folytatni ongyilkossag, ne legyunk naivak legalabb titkositsunk :)
    En is itt meloba csak abba a levelbe nem nezek bele amelyikbe nem akarok (en vagyok garazda).
    De lusta vagyok ezert nem nezek bele semmibe :)
    Amugy meg azokat a papirokat is elegedetem amin barmifele szemelyes adatom van, nem dobom ki - bankszamlakivonat stb:)
    szoval akit innen onnan kihalaszanak ugy kell neki milyert adja meg az adatait...
    termeszetesen a telefontarsasag neha felhiv ilyen olyan akcioval de azt ki nem szarja le elvegre fizeto ugyfeluk ha van jobb otletuk mint amit most hasznalok mondjak, ezt nem bantam soha.
    valamint a valasztasok alatt mindenfele part hagyott uzenetet de ez nem jelent semmit csak egy telefonkonyv kell hozza, a mobilszamit is meg ugye lehet titkosra kerni.
    nekem apam regen eloszeretettel az en nevemet meg cimemet adta meg a 90es evek elejen amikor jottek a tucatszama keretlen postai elvelek, aztan megkertem hogy ezt inkabb ne tegye a jovoben :)