CD/DVD printer
  • CSOCSO
    #1
    Ilyenje van valakinek? Vagy ezzel meg senki nem torodik? Jo a keziras?:D

    En karira kaptam egy CASIO CW-75 ot...
    nem szines..nem is lezer.. hanem ilyen szalagrol nyomja a cd re a betuket.. nem is tud igazan sokmindent.. leginkabb csak szoveget.
    Fogalmam sincs meddig fog rajtamaradni a tinta.. lekopik-e vagy valami...
    Mikor legeloszor hasznaltam elkeseredtem mert logoval vagy markanevvel rendelkezo alapanyagokra nem lehet ugy szoveget nyomtatni hogy az tokeletes legyen...
    Vettem feher nyomtathato verbatimot.. 50dbot.. nem szaroztam... bar ne tettem volna... EGYALTALAN semmi nem latszott rajta:(
    hurraaaa
    Most vettem shiny liver vrbatim alapanyagot.. es TADAAAAAm gyonyoruen mukodik!!! mostmar orulok a cuccosnak mert allatul nez ki.

    Nem kell varni hogy megszaradjon... fel perc alatt elkeszitheto a cucc.. nem kell hozza pc se!!! hiszen olyan mintha egy PDA aljaba lehetne becsusztatni a cd-t es a kijelzonc sak az instrukciokat kell kovetni es tadaaam.. kesz a feliratozott cd/dvd...

    szal aki unja a kezirasos balesetet.. de nem akar tulsagosan draga lezer nyomtatokra kolteni... es aki tudja hogy milyen hatranyai vannak egy olyan lezernyomtatonak.. annak batran ajanlom eme cuccost.. mert shiny silver feluletu diszkkel gyonyoruen muxik!!!