• Cham
    #87
    Ez egy nagyon jó téma! Tényleg! Szerintem minden embert(gyereket) más köt le, más varázsol el. Vagy lehet hogy éppen abban a percben másra van szüksége. pl ott vannak a vicces rajzfilmek, a meghatóbbak, az akciódúsak, a tanító jellegűek. Viszont tényleg van egy-két olyan "alkotás" amelyet nem tudom ki nézne meg önszántából és mondaná azt hogy de k***a jó volt! nem mondok példát mert jönnek a született kémek és halálra rúzsoznak... De tény hogy van amit egy bizonyos korosztály alatt nem ajánlanék bár ez is hülyeség hogy 16 éven aluliaknak nem ajanlott. Szerintem ez sok vitát szül pl én anno ugy megsértőttem a szüleimre amikor nem engedték hogy megnézzek egy Jackie Chan filmet(már kész gyüjtemény van belölük itthon ) pedig szerintem ha egy 6 éves gyereket odaültetnek egy Sikoly valahány elé akkor nem hiszem hogy ö azt szivesen nézné ha viszont netalantán végignézné mert ugye minden megtörténhet akkor meg nemes egyszerüséggel ennyit kell mondani neki: ez csak egy film! nekem is sokszor elmondták ezt és attol függtelenül hogy imádom a Jackie Chanes(na nem az ujakat hanem a régieket pl: Részeges karatemester, Városi Vadász, Istenek fegyverzete 1-2) filmeket vagy akármiylen akciófilmet, az osztályfönököm azt mondta egy hete fogadón anyumnak hogy ha igy viselkedne minden gyerek akkor beköltözne lakni az iskolába.
    összegezve a szülökön mulik!

    Még egy dolog: Multkor hallottam hogy a Virgonc Vili kalandjai című rajzfilmet mely kifejezetten felnöttekenek lett kitalálva, azért perelték mert egy anyuka kivette a videótékából és otthon leültette a gyerekeket a tévé ő meg kiment a konyhába aztán ugye mikor megnézte min nevetnek annyira a gyerekei hát a füle is kettéállt. és akkor ki a hibás? a gyerek mert nem mondta az anyjának hogy ez nem nekem való? vagy a szülő mert nem foglalkozik a gyerekkel? vagy a videótékás? vagy aki csinálta a filmet? vagy maga Virgonc Vili?

    tehát az hogy kinek a gyereke mit néz az tényleg a szülő felelőssége

    persze ezt csak én gondolom igy senki ne vegye magára!