• BlackRose
    #6
    A napokban lehetett hallani... "magyarországon utakat és vasutakat kell építeni...", szóval meghiszem, hogy ezekre is szükség van, de ez a duma inkább 50-100 évvel ezelőtt állta volna meg a helyét, ugyanis érdekes de az Internetről a több TBites vagy legalább GBites gerincvonalakról egy árva szó nem esett, pedig a jővő az új Magyarország vagy akármilyen jővő, nehezen képzelhető el ez nélkül. Meg aztán maga a jelen is eleget beszél, hogy mennyire kompetens emberek vezetik az országot. Persze függetlenül a pártoktól, mert én egyiket sem támogatom, én csak eredményeket kérnék számon mindegy, hogy melyiktől. Különben az információs társadalom fontosabb mint az egészségügy, korrupció, munkahely teremtés, és "fejlesztések", mert ugye ki az aki ma akármelyiket is el tudja képzelni az információs technológiák az információs társadalom nélkül, hisz ez az alap. Sajnos erről egy árva szó nem esett. És még képessek a sajtóban kompetenciának vagy bölcsességnek, energetikusnak vagy megfontoltnak neveznik azokat az embereket akiknek egy csepp kompetenciájuk sincs olyan területeken amelyek kikerülhetetlenül a fejlődés alapját jelentik. Szóval én nagyon elgondolkodnák.