A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • MisterV #15434
    Nem célom a Kabarécsütörtök szerkesztésének átvétele, épp ezért nem is csütörtökre időzítettem a következő anyagot.

    Bár előttem azt nyilatkozta valaki, hogy nem szeretne politikát hallani a kabaréban, az igazi kabaré épp a politikát figurázza ki, így én készítettem egy összeállítást, ami az aktuális témákkal foglalkozik (ugyanakkor régi-, még humoros és máig aktuális számokkal teszi ezt).
    Kis összefoglalóval kezdem az elején, majd a számok között már csak rövid összekötésekkel zavarom meg a nevetést.
    A lényeg a tematika, azaz nem összevissza számok belepakolva 1 órába, hanem az aktuális helyzethez, hírekhez, történésekhez kapcsolódó számok vannak összeválogatva és emellett témaelválasztónak villámtréfák is kerültek az összeállításba.

    Az első ilyen összeállítás a héten történt tüntetéshez kapcsolódik, azaz tüntetésről és az oktatással kapcsolatos témákról szól. A második órában pedig az elszegényedés a téma, azaz az energia-áremelés, a spórolás és az ezekhez kapcsolódó állapotok például egy kórház esetében. De van még egy téma, ami egyik órába se fért bele (és talán nem is ér sok szót), ez pedig a népszámlálás, így +12 perc és 2 jelenet fog szólni erről a témáról az összeállítás végén.

    A visszajelzéseket privát üzenetben várom, hogy van-e igény ilyen összeállításokra. (Látom a letöltőszámokat, így legalább a fele visszajelezhetne... és építő kritikát is elfogadok!) Heti megjelenéseket nem tudok vállalni, mert limitált a kabaréforrásom és az időm is.

    Annó egy kalózrádióban volt az Aradi-Varga párossal egy riportom, ai a Humoróra címet kapta... ezt használom most is.

    Humoróra 2022. 01 rész 2:12:39 / 134MB