A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • Jarinka1978
    #14269
    Több mint 20 éve ment el..
    „1944-ben, Nagybányán születtem, mint Dák csecsemő. Édesanyám még idejében meghallotta a jövő szavát, és hamarjában visszajöttünk Magyarországra. Szegedre, ahol rövid gondolkodás után elkezdtem cseperedni. Nem volt küzdelmes gyermekkorom. Mindent megkaptam: kanyarót, diftériát és szamárköhögést. Tanulásvágyam szinte mohó volt. Az elképzelhető összes iskolát kijártam, ami a városban létezett. Majd magánúton befejeztem őket. Iskolába járás alatt pattant ki belőlem a humorérzék. Pálpusztai a katedrán, pasztával ápoltam le a táblát, zsíros kenyeret raktam az éhező hangszóró belsejébe, zsebtükröt tettünk a rajztanárnő alá, és örömmel vettük tudomásul, hogy aki visszamosolyog ránk, az nem a mi hajunk. Végzettségem a legmagasabb műszaki, azaz 192 centis vagyok, és Műszaki kereskedő. Ezalatt csendesen csordogált a levelező gimnázium. Közben voltam: betanított munkás, raktári segédmunkás, NIKOTEX munkás, és néha voltam még moziban is. Aztán eljött 1974, a Magyar Rádió I. Humorfesztiválja, ahol befértem a legjobb három közé. Mestereim Marton és Szilágyi, de imádom még a jó, erős, húslevest is. Zeneszeretetemet Édesapámtól örököltem. Fütyülök a politikára. Aztán 1980-ban betévedtem egy Zsuzsa nevű gyümölcsösbe. Az első gyümölcs 1981-ben érett be, Dániel néven. A másik, de ugyanolyan édes gyümölcs 1983-ban Gáborként hullott az ölünkbe. Most ott vagyok, ahová szívem mélyen mindig vágytam. Ott, ahol örökké süt a Nap… Maradok tisztelettel: Okl. Bonczgéza. Mottó: Az élet elszáll, mint a viadukt. (Matuska Szilveszter).”