• BlackRose
    #12
    OK, lehet, hogy az XBox esetében ez a helyzet, mert ugye az még az USA-ban is hiánycikk (bár az volt egy ideig), de még ha az általad említett 2x-3x áron elérhető dolog is jóüval megfizethetőbb egy aussinak mint egy romániainak a normál ár, ami egyébkéna amúgy is 2x mert ugye itt európában máshol elképzelhetetlen vámok és afák uralkodnak, a 22-edik kézen való apró kereskedők meg még rontják a helyzetet. Különben ha már ausztráliáról beszélünk, akkor mondjam el, hogy én voltam 45 napig, de már nagyon régen még iskolás koromban (vendégségben a rokonoknál), és nekem nagyon tetszett az ország, fejlett - jártam az EU-ban sokhelyen, de kevés helyen tapasztaltam azt az ausztrál emberiséget, és az életstilusuk is jobban tetszik, szóval a munka az nálluk nagyon fontos, mert a munka nélkül nincs a többi sem. Na de most ne off-topicoljak, egy nagyon fejlett és egy nagyon élhető országról van szó, ahol annyira politikamentes minden, hogy azt itt európában vagy az USA-ban el sem tudjuk képzelni. Mindenesetre az a 90% sivatag is csak egy olyan valami amit ők tőlled ellentétben értéknek látnak. És a maradék 10% amely az élőüvezetet képezi, az meg nagyon is jó. Különben voltam egy picit az ausztrál vidéken is Sydney-től délre a Jervis Bay-ben (öböl), Lake Wollumboola, Morton Nemzeti Park stb. és lenyűgöző természeti látvány volt, túlzás nélkül mondhatom, hogy olyan gyönyörű helyen még nem jártam sem előtte sem utánna. Szóval ennyit a sivatagról... Májusban Dubaiba költözök, és elég közel leszek ausztáliához ezért már tervbe vettem, hogy valamikor jövőre elugrok néhány napra, és ki tudja lehet, hogy veszek egy XBox-ot.