• Enlight
    #45
    10-ből 9.5 embernek kéne fullextrás mobil??? hehehe, ezt igen-igen erősen kétlem:DDD
    Szerintem csak a fiatal korosztály hiteti el magával, hogy tényleg szüksége van a sok beépített szarra (ezek csak azért vannak, hogy el lehessen adni). Én nem vagyok nyugdíjas, mégse kéne mindentudó telefon. T610-em van, de már marhára unom, hogyha az 1-2 alap funkciót, amit használni akarok, azokért végig kell rágni a fél menürendszert, olyan idiótán van megoldva.. 3310-es a legjobb telefon, azt könnyen és gyorsan lehet használni, nincs rajta felesleges sallang, és ennélfogva az ára is normális (volt).
    Nemtom, nekem mondjuk eszembe nem jutna telefonnal "megörökíteni" a dolgokat (marha nagy élmény utána visszanézni a pixeles képeket), játék meg, pff, én 2 dolgot tapasztaltam velük kapcsolatban: 1. vannak fps-ek, autószimulátorok, stb, "összetett" játékok, amelyeket a kis képernyő miatt abszolúte értelmetlenség feltenni egy telefonra. A logikai játékokban meg minden telefon verhető szvsz..én legalábbis sakkban meg amőbában lenyúztam a sajátomat, meg haverom fullextrás sonyját is.. nincs elég számítási teljesítményük, hogy komoly ellenfelet jelentsenek. Egy Palm az már más, annak nagyobb a képernyője valamivel, a cpu is erősebb, de mobilra játék? Szerintem 1-2 kivétellel élvezhetetlen mind. Pedig láttam egy párat.