• Steel Painter
    #889
    Hello blindmousexx!

    Köszönöm!

    A pálya textúráit letöltöttem, de a pályát én raktam össze.
    Arra gondoltam, abba a környezetben van értelme letesztelni a modellt, amibe való. :)

    Magáról a modellről annyit, hogy nem volt hozzá technikai rajz, úgy hogy, nekem kellet készítenem vetületi ábrázolást.

    Ahogy a Tron filmben láthattuk, ennek a motornak nincs ekkora lengés csillapítása.
    Nem számítottam arra, hogy akkora rugózása lesz a keréknek, hogy ennyire ki fog lógni a vázból levitaláskor.
    (Szerintem ez így csúnya!)

    Most a következő technikai kérdések merültek fel:
    eredetileg azt akartam, hogy elkanyarodáskor bedőljön a motor.
    (ezzel az volt a baj, hogy a lehelyezett fény pontok nem követik a modellt bedőléskor.)
    - Megpróbáltam megszüntetni a váz és a kerekek közti felfüggesztést.
    (Sajnos a játékban ez csak az egyik kerékre megoldható, a másik kerék továbbra is rugózni fog.)
    - Vagy hozzak létre egy rugózási pontot a vázon.
    (És így mind a két kerék a vázban marad, de lesz egy mozgó része a motornak.)
    - Vagy hagyom így az egészet.

    Jah és eredetileg ebben a projektben az volt a felállás, hogy nem lesz színezhető a fény csík.
    Ennek oka, hogy ha színezhető, akkor nem fog világítani az éjszakai pályákon.


    Szóval arra gondoltam, hogy a két modell helyett három modell lesz és a harmadiknak színezhető lesz a vezetője és a motor fény csíkja.
    És persze tron sisakja lesz.
    Egy személyes kérés miatt, bele is kezdtem egy új projektbe, úgy hogy, emiatt, kb 2 hét múlva kerül megosztásra a modell. ;)
    Ha addig is van valami ötlet, azt érdeklődve várom.