Crime Stories
  • Waterhorse
    #21
    Azt hiszem Martin Mystére címen fut az amerikai kiadás, ami már fél éve megjelent, de eléggé bugos, mert bizonyos helyeken fagy, és előfordul, hogy ez miatt nem is lehet vele tovább játszani. Ez se mindenkinál fordult elő, az is lehet, hogy csak a másolt, vagy annak egy bizonyos változata csinálja ezt. Az én példányom ezt csinálta:))

    Úgy tudom az európai jelent meg nemrég Crime Stories címen, ez viszont nem bugos, most szedtem le, megnéztem. De hogy miért kellett új szikronhangot rakni rá azt nem értem. A főhösnek olyan lágy hangja lett mint egy kisfiúnak, a mély dohányos baritonja helyett, az pedig sokkal jobb volt. Angol ez is, az is, akkor most miért kellett ezt? Amikor az elején amikor a rémálomból felébred, és mondja, hogy de szörnyü volt, ott még hang sincsen, csak felirat másikban ott is volt. Lehet, hogy kikeresem én a hangokat tartalmazó fájlokat és kicserélem eredetire. ja és a borítója egyszerüen pocsék, egy újjlenyomat? Fantasztikus, hogy mi mindig valami átszerkesztett ótvart kapunk.