• Sidewinder
    #187
    Én az utolsó eredményekről,lövészetről beszéltem ott minden faszán működött.A Borei rendszerbe állásáról meg újságban olvastam először.De a militarypapers.hu-n(vagyis egy netes oldalon ezt írták:"2005-ben elkészült az oroszok új SLBM hordozó tengeralattjárótípusa és az új Bulava SLBM rakéták.
    A két Bulavával szerelt hajót az idén adják át:Yury Doloruky és Dmitry Donskoy.A Bulava-k a Topol-M-ek tengerészeti változatai,azaz a legújabb
    orosz technikai színvonalat képviselik az elrettentő ballisztikus rakétaarzenálban,ami az országnak máig magabiztos elrettentő hátteret szolgáltat." Ezután hittem el én is a rendszerbeállítás tényét mivel úgy tudtam hogy csak később lesz kész a tengeralattjáró.Amúgy a netes cikk előbb keletkezett mint az újsághír csak én később találtam rá.Amúgy az újságcikk és a netes cikk is 2005-ben keletkezett de az újságcikk a későbbi mint említettem.Ennyi.Amúgy nézd meg a militarypapers.hu-oldalt ott megtalálsz a dolgokról mindent meg a Skval torpedókról is olvashatsz a modern tengeralattjárók nevezetű képre kattintva ahol megjelenik a cikk.