Ha választhatnál, hogy kiköltözz külföldre az ittenihez képest egyenrangú munkával és lakással megtennéd-e?
  • netuddki
    #394
    Sziasztok.
    Azt kell mondanom ,hogy megválasztották az emberek ezeket a narancsbárókat,akik diktatúrát hoznak a sokak által istenített Magyarországukra.
    És ezek az emberek,akik nagymagyarnak tartják magukat mondják meg,hogy szerintük nekünk mi a jó!
    LOL!
    Csodálkoznak azon, hogy a fiatal diplomások miért mennek el az országból!! Atyaisten!!Meg sem fordul a fejukben,hogy emeljék a béreket!
    Az emberek nagy többsége magasról tesz rá,hogy mennyi "új" munkahely teremtődik ha az övé megszűnik!Márpedig a tervezett 6 hónap próbaidő semmi másra nem jó mint arra,hogy 6 hónapig csicskáztassanak utána kirúgás........majd jön a következő áldozat stb...........
    Na mindegy. Én azt mondtam a fiamnak is meg a lányomnak is ha végez az egyetemmel és lesz rá lehetősége húzzon el ebből a diktatúrából olyan helyre ,ahol ha ki is zsákmányolják azt úgy teszik ahogy azok a rothadó kapitalisták teszik,tették és tenni fogják..
    mert az még mindíg 1000x jobb mint itt megpenészedni
    befejeztem :) sziasztok.