Ki vegyen Macintosht
  • ZilogR
    #29
    Nekem nagy szükségem lenne egy laptopra - a mai hagyományokkal ellentétben kis teljesítményű tökéletesen megtenné (tekintve, hogy otthon egy pI-est használok 233MMX + 96MB RAM + 4MB 800x600 SVGA Win98SE és szinte be sem kapcsolom, csak Palm-ot archiválni, némi pdf-et olvasni, szöveget szerkeszteni és táblázatkezelni). A munkahelyen természetesen egész nap PC előtt ülök és az WinXP-t futtat - amivel semmi bajom. De valahogy szöget ütött a fejemben, ha már olyan gépet vennék, ami legalább olyan jó, mint az otthoni és tudom hozni vinni bármerre és tud kompatibilis lenni az Office-szel, akkor miért ne egy Mac legyen. És akkor a harmincadik Dr. Szöszi :P ismétlésben feltünt egy iBook G3 azzal a gyönyörű hivalkodó külsejével és meg is született az elhatározás.

    Na, akkor már csak azt szeretném megtudni, valóban megoldott, hogy oda vissza tudjak fájlokat küldözgetni a Win és a Mac megfelelő programjai között? Mert akkor Mac.

    Mennyit kóstál manapság egy ilyen "szendvicssütő"? "Jobb-e" teljesítményben, mint az én kis pI-em?

    Hozzáértők segítsetek!

    -=ZR=-