N%C3%A9vtelen-1.png
  • stalker001
    #107629
    Nekem ami a community pack-be volt asszem HD texture mod amit lehet állítani hogy 250 vagy 500 vagy ilyesmi legyen az nem működött, kiírta hogy a java vagy nem tudom mim nem jó. :D
    Plusz ha mindent bemásoltam mind 2 commu patch-t meg már mindent amit létezett, akkor olyan furán volt színes a játék, nem úgy mint az alap játék, gondolom valamelyik mappába van ilyen is mint hogy új zenék meg stb, de már annyira elment a végére a kedvem hogy a kocsik kamerája rossz belülről meg hogy kiég a szemem olyan színes a játék, hogy végül letöröltem a fenébe, mert nem volt kedvem még azt is megkeresni hogy melyik az a mappa ami így elrontotta a színeket.
    Ha rám hallgatsz jobban jársz ha felrakod az alap játékot win7-re meg a project paradise-t plusz ncore-ról leszeded vagy valahonnan az 1.66A patcht amibe még a tervezők által lett berakva néhány autó.
    Csak nekem úgy mindig buggos volt a játék, voltak láthatatlan rendőrautók meg civilek, meg kocsi importnál levette a pénzt a semmiért néha, de még mindig jobb volt mint ezzel az agyon mókolt commu patch-el. :D
    Legalábbis nekem ez a véleményem.
    BUÉK.
    Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.01.02. 10:29:15