#12
Hála a jó istennek senki sem hurrogott le senkit, csak mindenki engem,)
Najó akkor 2 dolog :
-demagóg - szal eleve nem becsülöm alá a hallgatóságot és amit állitok nem gondolom, hogy valótlan, igy aligha hinném. Remélem nem egy újabb divatos kifejezése lesz ez a szó a hülyeségeknek.
-enigma - Mike te megindokolhatnád miért vagyok hülye, és h4, demagógia fentebb és nem az enigma működéséről szóltam ide, hanem arról, hogy, hogy is ülhet egy tengeralattjáró-flottányi ember az Atlanti óceán közebén abban a biztos tudatban, hogy senki nem hallgattja le őket.
Itt egyszerüen arról van szó, hogy mig nyugaton minden gyanus üzérkedés előbb vagy utóbb fényre kerül, addig OBLáden a szamár criptográfiájával übereli mindet.
Csupán szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ez az egész, a teljes titkosság érzését nyujthatja kicsiknek és nagyoknak.
Nemkell az első hozzászólónak ugrani, mi mind megcsináltuk az egyetemeinket, köszi.