FruitCafé - Az agy vitaminja
  • djemba-djemba
    #78
    A túlzott misztifikálást én sem szeretem. A csodabogyóktól én is kivagyok. Ebben viszont pont az fog meg, hogy természetes forrásból készül, és semmi adalékanyagot nem tartalmaz. Emellett a szőlőmagolaj nagyon ütős összetevő. Ez dobja meg a hatást,amit véleményem szerint sem kell túlfényezni...de jól látod ez a marketing része. Bár én nem erre a tömeg (kommersz) marketingre összpontosítottam volna, hanem inkább egy fókuszáltabb piacra szánnám ezt a cuccot. Az ilyen öregedés-gátló hatását pont emiatt nem hangsúlyoznám...

    Bár a vevőkör nemcsak olyan felvilágosult emberekből áll, mint pl. te, hanem sok a kommersz arc, akiknek lehet adagolni ezt a szöveget, mivel ezek mindenre rárabolnak! Tehát ebből a szempontból lehet jó a reklám-stratégia.

    Tény, ami tény a termék biztos, hogy természetes-egészséges-jó ízű (kivéve 1-2-őt: bár ez szubjektív), és egy jó alternatíva a tea és kávé mellé. Sőt azok helyett! A feketénél mindenképp jobb!

    "csak a misztifikált epresízűcsodakenőcsösöregedésgátlómágnesesfiatalítókúráló-csodaszerek (amelyek nem tartalmaznak E101010-t, és sok benne a €-vitamin) hallatán feláll a hátamon a szőr - és fanyalgok"

    persze, én is fanyalgok az olyan termékeken, de ez szerintem egész más, csak vonatkoztass el a tömegmarketing részétől...

    Ami gyümölcsből van, ráadásul szőlőmagolajat tartalmaz, az biztos, hogy tuti cucc! Az íze is jó, szerintem be fog futni...

    Ráadásul magyar, ha más nem, akkor emiatt legyen sikeres!!!