Személyeskedést, egymás minősítgetését mellőzzük.


A teljes magyarítás feltöltve.
  • AlucardHuN
    #11751
    Hát akkor a dán példát kell követnem:D Volt egyébként hogy a magyar bíborosok többségben voltak, de egyszer volt egy igen zavaró dolog. Asszem milánónak volt még pár bíborosa és úgy jött ki a dolog hogy úgyanúgy nekik is 3-4 szavazata volt, meg az én jelöltemre is. És mégis ő nyert pedig őt is csak egy külön állam támogatta, ahogy engem is (ráadásul mégcsak nem is megvesztegetéssel). Szóval nekem gyanús hogy az AI "saját magát" támogatja akkor ha döntetlenre jön ki. Most egyébként rendesen beletanultam az assasin képzésbe is (régen alig foglalkoztam vele meg bénán, úgyhogy majd megyek a papjait is ölni).

    A főseregem viszont "hazaért" kis hajóztatással egybekötve kifosztottam két bizánci várost, Ciprust elfoglaltam meg Ródoszt, így most hogy a Peloponnészoszt is megszereztem kicsit átugrok Krétára, mert régen láttam a Velenceieket (így lesz egy jó sziget hálózatom, mert Bizáncnak elég erős még a flottája). És mivel most már Milánó is bejelentette igényét Zágrábra így nem maradt más választásom, itt erőszak lesz:D Azért az mégse járja hogy minden szomszédom engem akár, a pápa meg azért utál mert ő dán (Akinek az elődje is az volt, és amint trónra lépett azonnal romlottak a kapcsolatok, de maguk dánok se békülési szándékkal jönnek csak vazallussá akarnak tenni)
    Utoljára szerkesztette: AlucardHuN, 2015.10.31. 19:09:59