mi ez?
  • obe
    #62
    érdekes, én nem olyan ember vagyok aki csak megjegyzi hogy ha egy film nem tetszett, hanem olyan aki esetleg mindzt megosztja egy fórumban. szerintem a fórumok pont erre valók.
    nem tudom tudsz-e róla de létezik negativ kritika is, tehát ha vmi nem tetszik, és meg tudom mondani miért nem, és neadjisten másnak sem tetszik(akad azért ilyen jócskán), azt bátran kinyilváníthatom, pláne ha erre van egy nyilvános grémium, azaz jelen esetben ez a fórum:)
    ebbe bőségesen belefér az a véleményem, hogy ki hogyan értékeli a tudását, hiszen ők nyilvános szereplők, tehát ezzel tökéletesen tisztába is vannak, sőt elárulom van ilyen szakma is úgy hivják kritikus, ő meg pénzt kap azért hogy "fikázzon"...én nem kapok érte, de büntudat nélkül elbeszélgethetek egy ilyen fórunom, hogy mi, és miért nem tetszik...ezt azért megtehetem itt nem ?

    valóban látatlanban mondtam hogy többet tudok a gasztronómiáról, de látod ez olyan mint a póker, be is jött, hiszen írod hogy a végzettséged témába vágó, de azt is írtad hogy nem dolgozol a szakmában...ellentétben veled nekem nem csak a végzettségem az , hanem 10 évet töltöttem el benne, és több nyugat európai hotelben dolgoztam(nem felvágok itt, csak tényként közlöm), tehát valószinű igy már hogy az iskolai tananyagnál többet elsajátítottam, talán megkockáztatom többet tudok, mint amit tv-ből, és könyvekből te elsajátitottál...persze lehetett volna mindez forditva is , akkor természetesen bocsánatot kérnék ablöff miatt, de mégse igy van...

    és ámbár rendelkezem némi tudással, mégsem érzem olyan erősnek hogy képernyőre tolnám magam emiatt, de azt engedd meg hogy minderről saját(mégha negativ is) véleményem legyen.