Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • pokróc
    #191
    na ez se' most volt már!
    öcsém kb. 5 én 15 éves körül lehettem. Panelban laktunk a másodikon. Emlékszem nagyon dúrva csengőnk volt, olyan amelyik még a halottat is felkelti (de nem jézusnak hívtuk). A muter nagyon nem bírta, sokszor még a vendégeket is leb@szta, hogy ne nyomják olyan erősen holott elég volt hozzáérni. Öcsémnek volt akkoriban egy hülye szokása; mégpedig hogy ott volt a kulcs a nyakában, mégis addig csengetett míg ki nem jött valaki. Már be volt neki igérve, hogy nem kéne sokáig erőltettni de ő mindig inkább a csengőt választotta (a kis bátor). Egy szép napon megyünk haza ketten, 1x csak azt mondom neki; na versenyezzünk ki ér fel hamarabb. Rohanunk persze én gyorsabban felértem, megnyomtam a csengőt vagy 3x mint a süket, aztán feljebb szaladtam. Öcsém pont akkor ért oda, ajtó ki muter se szó se beszéd lekevert öcsémnek 2 akkorát hogy zengett az egész lépcsőház, öcsém meg csak pislogott hogy ezt meg miért? Én meg egy fél emelettel fentebb 5 percig fetrengtem a röhögéstől. Azóta öcsém is használja a kulcsát.